הידעת?

מחקרים מראים כי תינוקות בחודשי חייהם הראשונים מעדיפים להסתכל על תבניות של פרצופים מאשר כל דבר אחר.

בקבוק לתינוק

כל תינוק או תינוקת מביאים עימם המון שמחה הביתה. המטרה של ההורים המאושרים היא להעניק לתינוקות המון אהבה, צמיחה והתפתחות נאותה על ידי שימוש בבקבוק לתינוק בטיב מעולה.


 בקבוק מים איכותי לתינוק, למניעת גזים

הבקבוקים מבית סובינקס הספרדי, מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים רבים ולאחר קבלת המלצות של החוקרים בדבר הנראות, הנוחות ואיכותם יוצאת הדופן של הבקבוקים. 

בקבוק מים לתינוק מיועד להעניק לתינוק מים לשתייה או מזון נוזלי לאכילה. הבקבוק בנוי כך שכשהתינוק יונק הוא אינו מכניס גזים לגופו וכתוצאה מכך הוא אינו סובל מתופעת הגזים אצל תינוקות המכבידות עליו, גורמות לו לכאבי בטן ולחוסר בשעות שינה. 

הטכנולוגיה החדשנית אשר באמצעותה מיוצרים הבקבוקים פותרת בעיה זו כיוון שבתהליך ייצור הבקבוק מייצרים בו שסתום מתוחכם המונע את כאבי הגזים כיוון שהוא מווסת כראוי את זרימת הנוזלים. התינוקות הניזונים באמצעות בקבוק לתינוק של סובינקס, רגועים ומאושרים ואינם סובלים מתופעת הגזים כלל. 

התאמת פטמות לשימוש בכל גיל 

התינוקות גדלים מהר מאד וכך גם מבנה גופם. באופן טבעי, חל צורך להחליף את גודל הפטמות עם העלייה בגיל התינוקות. תינוקות גדולים יותר, זקוקים לפטמת סיליקון בעלת פתח רחב מעט יותר כדי שיהיה להם קל הרבה יותר לינוק. בכל שאיבה הם צורכים כמות גדולה יותר של מזון, גם כיוון שהם מסוגלים לינוק כמות גדולה יותר בכל פעולה וגם מכיוון שהכמות הכללית של המזון שהם אוכלים בכל ארוחה גדלה מידי חודש.

בקבוק לתינוק של סובינקס הוא מוצר מעולה המחזיק מעמד לאורך זמן. עם הצורך בשינוי, רוכשים פטמות גדולות יותר מחומר לטקס המותאמות לגילו ולגודל פיו של התינוק, מתקינים פטמה חדשה זו בבקבוק בכל האכלה במקום הפטמה הקודמת והקטנה יותר. כך אין צורך לקנות בכל פעם בקבוק חדש אלא ממשיכים להשתמש בבקבוק הישן והטוב וגם חוסכים בעלויות . 

נוחות האחיזה עבור ההורה והתינוק 

המבנה הארגונומי העגול והמיוחד של בקבוק לתינוק של סובינקס בעל הצוואר הרחב, נבנה כך כדי שיהיה להורה נוח מאד לאחוז הן את התינוק והן את הבקבוק ולהאכיל אותו באופן הדרגתי ונינוח. 

המבנה הייחודי מאפשר לתינוקות שגדלו, לאחוז בעצמם בידית האחיזה הצמודה לבקבוק וכך לאכול לבד כשהנוזלים זורמים בקצב המתאים ואינם נשפכים בבת אחת וללא מעצורים לפיו של התינוק.

מדוע חשוב שבקבוק מים לתינוק יהיה קל לשטיפה 

המדענים של סובינקס פיתחו שיטה המאפשרת להורים לפרק במהירות את החלקים השונים של הבקבוק לתינוק ולאחר השטיפה המאסיבית והסטריליזציה להרכיב אותם מחדש ללא מאמץ מיוחד, לסגור את הבקבוק לתינוק עם הפקק המיוחד בעל הצורה המעוגלת, כדי להתכונן לשעת הארוחה הבאה. 

מגוון הצבעים והעיצובים של הבקבוקים לבנים ולבנות בסגל בייבי.

הטרנדים האופנתיים אינם פוסחים על בקבוק מים לתינוק של סובינקס .בסדרות החדשות אפשר לראות בקבוקים מעוצבים לתינוקות בצבעים מרהיבים, גווני תכלת וגווני ורוד משגעים בעלי ציורים ועיטורים יפהפיים בגוונים תואמים, שקשה להסיר מהם את העיניים. 

התינוקות מתמקדים בציורים, נהנים להביט בהם תוך כדי האכילה או השתייה ובעיקר לחייך אליהם בשמחה גדולה.

הביגוד האופנתי מתחבר בקלות לבקבוקים הצבעוניים ומלאי החיים ולשרשרות התואמות המיועדות לשמור על המוצצים, כדי שלא יאבדו.

בקבוק לתינוק של סובינקס הוא מוצר איכותי ברמה יוצאת דופן, בעל עיצוב מקורי המותאם לצרכי התינוק, להאכלה בנוחות מקסימלית הן עבור ההורים והן עבור התינוק. 

סובינקס
Trending now
בקבוק פרימיום 150 מל - לילך
בקבוק פרימיום 150 מ”ל - לילך
בקבוק פרימיום 360 מל - לבן
בקבוק פרימיום 360 מ”ל - לבן
בקבוק פרימיום 360 מל - ורוד
בקבוק פרימיום 360 מ”ל - ורוד
מוצץ פרימיום 0-4 - ורוד
מוצץ פרימיום 0-4 - ורוד
מוצץ פרימיום 4-18 - לבן
מוצץ פרימיום 4-18 - לבן