הידעת?

מחקרים מראים כי תינוקות בחודשי חייהם הראשונים מעדיפים להסתכל על תבניות של פרצופים מאשר כל דבר אחר.

בקבוק לתינוק

כל תינוק או תינוקת מביאים עימם המון שמחה הביתה. המטרה של ההורים המאושרים היא להעניק לתינוקות המון אהבה, צמיחה והתפתחות נאותה על ידי שימוש בבקבוק לתינוק בטיב מעולה.

 בקבוק איכותי לתינוק, לצמצום והפחתת הגזים

הבקבוקים מבית סובינקס הספרדי, מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים רבים ולאחר קבלת המלצות של החוקרים בדבר הנראות, הנוחות ואיכותם יוצאת הדופן של הבקבוקים. 
הטכנולוגיה החדשנית אשר באמצעותה מיוצרים הבקבוקים פותרת בעיה זו כיוון שבתהליך ייצור הבקבוק מייצרים בו שסתום המווסת כראוי את זרימת הנוזלים כך שלא תתאפשר זרימת אויר המגבירה את כאבי הגזים. התינוקות הניזונים באמצעות בקבוק לתינוק של סובינקס, רגועים ומאושרים וממעטים לסבול מגזים.

 התאמת פטמות לשימוש בכל שלב

התינוקות גדלים מהר מאד וכך גם היכולת שלהם לאכול אוכל סמיך יותר. לכן באופן טבעי, חל צורך להחליף את גודל הפטמות עם ההתבגרות. תינוקות גדולים יותר, הניזונים מדייסות או תחליפי חלב ולא רק מחלב אם זקוקים לפטמת סיליקון בעלת פתח רחב יותר, כך בכל יניקה התינוקות צורכים באמצעות הפטמה הגדולה יותר כמות רבה יותר של מזון . 
בקבוק לתינוק של סובינקס הוא מוצר מעולה המחזיק מעמד לאורך זמן. עם הצורך בשינוי, ניתן לרכוש פטמות סיליקון עם פתח רחב יותר המותאמות לגילו ולגודל פיו של התינוק - כך ניתן עם הזמן להחליף את הפטמה בהתאם לצרכי התינוק ואין צורך לקנות בכל פעם בקבוק חדש, אלא להמשיך ולהשתמש בבקבוק הקיים.

 בקבוק נוח עבור התינוק


המבנה הייחודי של הבקבוק לתינוק של סובינקס מאפשר לתינוקות שגדלו, לאחוז בעצמם בבקבוק וכך לאכול לבד כשהנוזלים זורמים בקצב המתאים, לפיו של התינוק.
עיקרון הטוטאל לוק הוא העיקרון המוביל בסובינקס, והבקבוקים נכללים גם הם בחגיגה. כל קולקציה כוללת מוצצים, תופסנים ובקבוקים – והכול תואם - האלמנטים חוזרים על עצמם ויוצרים מראה טוטאל לוק מרהיב ואופנתי. 
בקבוק לתינוק של סובינקס הוא מוצר איכותי, בעל עיצוב מקורי המותאם לצרכי התינוק, להאכלה בנוחות מקסימלית, הן עבור ההורים והן עבור התינוק. 

 

סובינקס
Trending now
בקבוק פרימיום 150 מל - לילך
בקבוק פרימיום 150 מ”ל - לילך
בקבוק פרימיום 360 מל - לבן
בקבוק פרימיום 360 מ”ל - לבן
בקבוק פרימיום 360 מל - ורוד
בקבוק פרימיום 360 מ”ל - ורוד
מוצץ פרימיום 0-4 - ורוד
מוצץ פרימיום 0-4 - ורוד
מוצץ פרימיום 4-18 - לבן
מוצץ פרימיום 4-18 - לבן