אתם בידיים טובות

אין מוצרים בסל הקניות.

המוצץ המומלץ ששומר על ההתפתחות הטבעית של הפה עם הפטמה הטבעית SX PRO

הנקה והאכלה

הוא מוצר חשוב מאוד להתפתחות הילד – מסייע בלימוד היניקה לצרכי אכילה, מעניק רוגע ואף עוזר בהפחתת תופעות מוות בעריסה בגלל החציצה שהוא יוצר בין התינוק למזרן. אבל בכל זאת לא הכול מושלם.

שימוש במוצץ לתקופה ממושכת, אינטנסיבית ויומיומית למעלה משנתיים או שלוש עלול לגרום לבעיות שונות בשיניים שניכרות אצל הפעוט בהמשך: עששת, צמיחת שיניים עקומה, ועוד.

מוצץ לתינוק | מוצצים לתינוקות סובינקס באתר סגל בייבי

מומחים בתחום הפה והלסת ביקשו למצוא פתרון, ושקדו על פיתוח מוצץ שנועד לספק לפיו של התינוק את אותה תחושה שהוא חווה במצבו הטבעי, כשאין לו מוצץ, והצליחו. כך נולדה קולקציית המוצצים הפיזיולוגיים SX PRO של סובינקס. זהו מוצץ בעל פטמה פיזיולוגית מיוחדת, פטמה שטוחה וסימטרית עשויה מחומר גמיש ועם צוואר וראש דקיקים. היא פולשנית במינימום, נחשבת לדבר הכי קרוב ל"לא לשים מוצץ", וממלאת את ייעודה – לכבד את התפתחות הפה של התינוק.

כיצד ומדוע פטמת ה-SX PRO המיוחדת מסייעת בניגוד לפטמות אחרות?

הפטמה עם הראש השטוח משאירה מספיק מקום ללשון לנוח במצבה הטבעי, ללא תזוזות לא רצויות. כשמשאירים ללשון יותר מקום בחלל הפה פעולת המציצה של התינוק טבעית ככל האפשר. גמישות הסיליקון מאפשרת לפטמה להשתלב ללא מאמץ בחלל הפה. הפטמה דקת הצוואר הזאת מאפשרת לסגור את הפה כמעט לחלוטין לכל רוחבו ומפזרת טוב יותר את הלחץ המופעל על החניכיים והשיניים. למעשה מוצץ הסיליקון הדק והעדין מחקה את הפטמה האימהית ויוצר חיבור מקסימלי ותנועה סופר גמישה שמתאימה את הפטמה לחלל הפה וללא לחץ מיותר.

המוצצים הפיזיולוגיים המהפכניים SX PRO פותחו בשילוב אורתודנטים במטרה לאפשר התפתחות טבעית של חלל פה התינוק מבלי לפגוע בשיניים ובחך. לצד יעילותה, הקולקציה המהפכנית של סובינקס שמציעה מבחר דגמים וצבעים מציגה שילוב של אופנתיות מנצחת ומקצוענות מובילה.

המוצר זוכה לתמיכה ולאישור אגודות לאורתודנטיה ורפואת שיניים לילדים באירופה.