אתם בידיים טובות // שליחות בחינם בהזמנה מעל 200 ש"ח (לא כולל ריהוט)

למה לקנות כיסא Tripp Trapp

ריהוט שינה ועיצוב

כשמכירים אותו לעומק, מבינים שמדובר באחד ממוצרי התינוקות שהכי מכבד את העולל הקטן ורואה אותו כחלק מהמשפחה. ה- Tripp Trapp הוא כיסא אוכל לתינוקות וילדים לא שיגרתי, שנולד להביא את התינוק אל לב המשפחה ולאפשר לו ללמוד ולהתפתח לצד שאר בני הבית.

ה-Tripp Trapp, אשר משווק מאז 1972 על ידי חברת סטוקי הוותיקה לריהוט ומוצרי ילדים, פותח על ידי המעצב הנורבגי פיטר אופסוויק בהשראת בנו הקטן, טור. אופסוויק ביקש ליצור כיסא שיעניק פתרון לבנו הפעוט לשבת לצד בני המשפחה בגובה העיניים, ושיתאים לו גם כשיגדל ויהפוך לילד. כך נוצר הכיסא שחולל מהפכה. הוא כולל עיצוב חכם ומתחשב המאפשר לכוון את עומק וגובה המושב ומשטח הרגליים של הכיסא, ומספק צורת ישיבה ארגונומית ונוחה לילד המאפשרת לו חופש תנועה מושלם ליד השולחן לצד כל בני המשפחה.

טריפ טראפ כסא האוכל לתינוק מגיל 0 עד 120 למכירה באתר סגל בייבי

לעיצוב המיוחד יתרונות רבים עבור הילד והקשר המשפחתי כולו שהופך אותו למוצר חובה להורים ולילדיהם.
להלן כמה סיבות המסבירות מדוע:

  • כיסא האוכל המיוחד מאפשר לילד הקטן לשבת בגובה העיניים עם שאר בני המשפחה, יוצר קירבה מיוחדת שגורמת לו להרגיש חלק מחיי המשפחה בארוחות, בשיחות, ובכל הפעילויות סביב השולחן. הישיבה לצד כל בני המשפחה מסייעת לפתח  מיומנויות חברתיות של הילדים הקטנים, מעשירה את התקשורת המשפחתית והופכת את החיים סביב השולחן למהנים יותר. בכיסאות אוכל אחרים התינוק יושב בכיסא מוגבה, נפרד מהשולחן, ונבדל מבני המשפחה.
  • בכיסא ה-Tripp Trapp התינוק נמצא בחופש תנועה מוחלט. רגליו נמצאות תמיד בגובה הרצפה ולא באוויר – בזכות משטח עץ יציב שמותאם לגובה רגליו בכל שלב ותומך בהם. הקרקע הבטוחה מאפשרת לילד את החופש לחקור ולנוע בדרך הטבעית עבורו. הוא לומד איזון, תיאום, ומוצא את עמדתו. מרבית כיסאות ההגבהה בשוק לא מספקים פתרונות לרגליי התינוק שנשארות מתנפנפות באוויר במשך ההאכלה ולא מספקות את תחושת הקרקע הבטוחה.
  • הכיסא עשוי מעץ איכותי חזק ומאסיבי, ועמיד לשנים ארוכות. הוא נמכר עם אחריות ל-7 שנים. משקלו של הכיסא 7 ק"ג, גובהו כ-80 ס"מ, ומבנהו היציב מסוגל לשאת מבוגר במשקל עד 140 ק"ג.
  • הכיסא מוצע במבחר צבעים על בסיס מים שאינם רעילים. הכיסא מגיע עם מגוון אפשרויות עיצוביות לפי צרכי המשפחה. ניתן להתאים לכיסא ערכת תינוק וריפודים במגוון צבעים והדפסים.
  • הכיסא עשוי מעץ איכותי ולכן קל לניקוי – ניתן לנגב במטלית נקיה ולחה ולייבש במטלית יבשה.
  • בעולם הכיסאות לילדים ותינוקות ה- Tripp Trappהוא מוצר פורץ נורמות לא שיגרתי. עיצובו המיוחד כבר הפך אותו מזמן לאייקון, משפחות שרוכשות אותו מעידות על חשיבה מתקדמת בכל הקשור לגידול ילדים ותינוקות.