אתם בידיים טובות // שליחות בחינם בהזמנה מעל 250 ש"ח (לא כולל ריהוט)

אין מוצרים בסל הקניות.

אמבטיה לבתים קטנים

התפתחות

כשרוכשים אמבטיה לתינוק חייבים להתחשב בגודל הדירה. אמבטיה היא רהיט נוסף בבית שעלול לגזול הרבה מקום. כשמדובר בדירות קטנות שטח האחסון הוא מוגבל, ולכן נוטים לחפש פתרונות לרחצה שלא מצריכים רכישת אמבטיה לתינוק. אך הם אינם אידיאליים כלל! למשל, אמבטיה למבוגרים אינה מתאימה למקלחת לתינוקות. היא גדולה ומאיימת עבורו, וגם עם מושב מותאם אינה נגישה להורה וכך חווית המקלחת הנעימה לתינוק ולהורה מתפספסת. בבתים אחרים יש מקלחת, ואז נדרשת רכישת אמבטיה קטנה לעזר. מרבית האמבטיות לתינוק תופסות מקום, וכך גם גיגיות שלא פותרות את בעיית הבית הקטן שכל פיסת שטח נחוצה בו. בכיור לא מומלץ לרחוץ את התינוק. הוא לא סביבה אידיאלית לרחצה בגלל הברז שעלול להפריע, וגם תינוקות עלולים לעשות צרכים בשעת האמבטיה, והדבר יגרום לבעיות אינסטלציה.

אמבטיה לתינוק פלקסי סטוקי באתר בגל בייבי

אז מה עושים? יש פתרון. Flexi Bath היא אמבטיה מתקפלת וגמישה שגדלה עם התינוק ומעניקה נוחות מרבית בזמן המקלחת. לאחר השימוש היא מתקפלת והופכת לשטוחה כך שאינה תופסת מקום וקל לאחסן אותה בפינה בצד או בארון.

הפלקסי חזקה ועמידה לשימוש בתוך האמבטיה הגדולה, על הרצפה או על גבי שולחן מוגבה עם השגחה. מדובר באמבטיה שממקסמת את חווית המקלחת לתינוק. הפלקסי מיוצרת על ידי חברת סטוקי הנורבגית שמתמחה בעיצוב סקנדינבי המאופיין בקווים שקטים וקלאסיים, אך עם טוויסטים ומחשבה חכמה על פונקציונליות. בין הערכים המלווים את סטוקי בעיצוב רהיטיה הם חיזוק החום והקירבה בין ההורה לתינוק כדי לחזק את בטחונו ולסייע בהתפתחותו. אמבטיית הפלקסי מעניקה נוחות יוצאת דופן שמאפשרת קירבה. ניתן להניחה בכל מקום קרוב להורה, והפוזיציה הנינוחה מאפשרת לו להיות כולו בחוויה עם התינוק ולא לחשוב על מצב הברכיים שלו או הגב. עם פלקסי קשר העין חזק, וזמן האמבטיה הופך לחוויה משפחתית משותפת. בגלל דפנותיה הגבוהות אמבטיית הפלקסי גם מאפשרת לתינוקות ללכת עד הסוף עם חווית המים, לשחק ולהשפריץ ללא חשש ובעיות, ולהתפתח.

אמבטיית הפלקסי מתאימה לתינוקות מגיל לידה ועד לילדים בני 6. יש לה בסיס מונע החלקה ופתח ניקוז רגיש לטמפרטורה שמחליף צבעים. זו אמבטיה בעיצוב מיוחד ייחודי וחסכוני במקום, עם צבעוניות שמוסיפה הרבה שמחה לבית הקטן.

כתבות בנושא:

טיפוח תינוקות איך עושים את זה – גם תינוקות צריכים להיות מטופחים 

שעת אמבטיה