אתם בידיים טובות // שליחות בחינם בהזמנה מעל 200 ש"ח (לא כולל ריהוט)

אמבטיה לתינוק מחוץ לבית גם בשעת טיול

התפתחות

לטיול יצאנו, וקצת התלכלכנו… מה עושים?

הורים לפעוטות מכירים את המצב. יוצאים לנופש, טיול או מסע, ומצטיידים בכל האביזרים של הקטנטן – עגלה, סלקל, בגדים, בקבוקים, מוצץ, חיתולים… רק את האמבטיה אי אפשר להעמיס בבגאז'. וחבל. אז זהו, מתברר שגם אותה ניתן להעמיס, ואפילו בקלות רבה.

בשוק המוצרים לתינוקות קיימות אמבטיות ניידות, והן אפילו מומלצות. גם בטיול שיוצא מהשגרה עדיף לתינוק להיצמד להרגלים הקבועים. לצאת לטיול עם האמבטיה שלו זו פריבילגיה שרק עושה טוב לתינוק ולמשפחה.

Flexi Bath היא אמבטיה גמישה לגילאי 0 עד 4 שנים, נוחה ומתקפלת שהופכת לשטוחה, כך שקל לשאת אותה לכל מקום גם מחוץ לבית. ויש לה עוד תכונות שהופכות אותה לפתרון המושלם לטיול – היא קלת משקל, שוקלת 1.3 ק"ג, כמעט שליש ממשקלו של ניו בורן 😊, ולכן קלה מאוד לנשיאה וניתן לנייד אותה ממקום למקום. גודל המוצר המקופל הוא לוח שטוח, כמעט בגודל לפטופ, שקל מאוד לפתיחה בלחיצה קלה. לפני השימוש קל לפתוח את האמבטיה ולמלא במים, ובתחום השימוש לרוקן בעזרת נקז בתחתית ובסוף לקפל.

האמבטיה הנפתחת מעניקה נוחות מרבית להורה ולתינוק. היא חזקה ועמידה לשימוש על גבי הקרקע, ודפנותיה הגבוהות מאפשרות לפעוט להתלהב ולהתיז מים לכל הכיוונים, ולהשיג הנאה כפולה.

האמבטיה המתקפלת מיוצרת על ידי חברת סטוקי הנורבגית שמתמחה בעיצוב רהיטי ילדים שחושבים על הקטנים ומקדמים ערכים של חום וקירבה המסייעים להתפתחותם. אז יצאתם לטיול? אל תשכחו בין כל האריזות לתינוק, לפעוט או לילד, להעמיס גם את האמבטיה שלו. יהיה נקי ונעים.

כתבות בנושא: