הורים ממליצים- הורים משתפים, איך בחרתי את חדר התינוק של סגל בייבי


רוצים לראות את האמהות הממליצות שלנו, כנסו> 

https://www.youtube.com/watch?  v=xWjPa56UEG4

 

גם אם אתם הורים ממש טריים, או שאתם הורים קצת יותר ותיקים, כדאי לכם לקרוא את הטיפים של ההורים המשתפים. המשותף לכולם שהם הורים לתינוקות בני כשנה והם מסתכלים היום על הסיטואציה של בחירת חדר עם יותר ניסיון וחוכמה ...והכי חשוב שהם רוצים לשתף.

יצאנו לשמוע אותם.....

רואי וסיגל הורים ליהלי המתוק בן 9 חודשים מספרים כי הם תל אביבים, המתגוררים בדירה שכורה, קטנה יחסית ולכן ליהלי, אין ממש חדר. אבל הם לא וויתרו ויצרו עבורו פינה מקסימה, עם חצי קיר אותו צבעו בצבע שקט במיוחד. הם מיקמו בחלל מיטת תינוק ושידה קטנה (שידת 100 ס"מ של סגל בייבי), אשר העניקו מראה קלאסי "שקושט" בתמונות ומדבקות שהפכו את החלל לפינה אינטימית ונעימה במיוחד.

דני ואבנר הורים ליונתן בן שנה וחודש גרים במושב בשרון הכינו בהתרגשות גדולה את החדר הרבה לפני שיונתן הגיע הביתה. הם מתארים כי היו ימים שכל מה שעשינו זה מדדנו ..ומדדנו את החדר ... מה גודל הרהיטים .....וכמה ספייס הם יתפסו ......

אבל בסוף, הם בחרו שידה גדולה במיוחד ( שובל של סגל בייבי) ושילבו אותה עם מיטה שהופכת למיטת מעבר. הם מתארים את עצמם ואת חייהם כדרמטיים ולכן שילבו צבעים חזקים ועזים כמו שחור ואפור כהה באקססוריז ששולב בחדר. הם ממליצים לסדר ולהכין את הכל מראש כי :" מהרגע שיונתן הגיע הביתה אנחנו בקושי ישנו....וניסינו להתרגל לחיים החדשים ...וכמובן המקסימים ..שלנו.
הזוג הנוסף שפגשנו הם נויה וטל הורים לאביב בת 10 חודשים מעפולה, שלהם השקפת עולם שונה לגמרי. בחודשים הראשונים נויה היתה איתם בחדר ולכן את החדר עבורה התחילו להכין ולעצב רק אחרי שהיא הגיחה אל אוויר העולם. הם חלמו יחד עם החדר, בסגנון מודרני מינימליסטי. בבית הם השתמשו בחומרים כמו ברזל בשילוב עם עץ בצבעוניות מונוכרומטית, כך שהעץ נתן את טון החמימות. הם רצו לשמור על הקו העיצובי גם בחדר ולכן בחרו שידה אפורה קלאסית שתוכל להשתלב עם המוטיבים של הבית. הם שמעו שכאשר בוחרים מיטה הכי חשוב לוודא כי היא עם אישור תקן של מכון התקנים ולכן בחרו את מיטת גאיה סגל בייבי שכמובן עם אישור תקן וגם תחת בקרה משולשת מחמירה.

אז לפני שאתם מתחילים לבחור רהיטים לבייבי שלכם וחולמים על איך יראה החדר, תבדקו את גודל החלל ומה הצרכים שלכם, איך אתם מתארגנים והכי חשוב שהכל יעשה עם שמחה וחיוך ענק בלב.

 


 

רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר סאנסט - BASIC
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר באוהאוס - MODERN
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר בוהו- CLASSIC
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר קראפט - MODERN
רהיטי תינוקות בחדר ילדים הרמוני
חדר הרמוני - MODERN
חדר ילדים רומי - UNIQUE
חדר רומי - MODERN