את בקבוק התינוקות המהפכני הזה-את חייבת להכיר!

 
הרבה בקבוקים מבטיחים למנוע גזים, אבל רק אחד מקיים: תכירו את זירו זירו סובינקס, הבקבוק היחיד המומלץ על ידי אחיות, יועצות הנקה ואימהות מיניקות. איך הוא עושה זאת? בזכות פטנט עולמי ופורץ דרך בלעדי, פטמה במבנה ומרקם המחקים את פטמת האם, מתקבל הבקבוק

היחיד שתומך בהנקה מלאה ומונע קוליק (גזים) ושאיבת אוויר בזמן האוכל. אתן חייבות לנסות כדי להבין (ולהרגיש) את ההבדל!

 

מה אמהות לתינוקות רוצות?

אולי כדאי לשאול מה הן ממש לא רוצות: גזים ובלבול פטמות. עד היום הכרנו בקבוקים שתומכים בהנקה ובקבוקים שמבטיחים למנוע גזים. אבל בקבוק אחד שמבטיח לעשות את שניהם וגם מקיים? זה עוד לא היה. זירו זירו סובינקס, בקבוק הפלא עם הפטנט הרשום שמשלב בין השניים באופן מושלם, בנוי מ-3 חלקים: שקית אנטי קוליק (גזים) הפועלת בדומה לצינוריות החלב בשד האם, יוצרת ואקום לתוך הבקבוק ואינה מכניסה אוויר מבחוץ, פטמה המחקה את פטמת האם ותחתית שמתפרקת.

 אמא מניקה תינוקת

שרית פאר, אחות מוסמכת ויועצת הנקה ושינה המלווה כבר 16 שנה אימהות טריות מספרת ש”בכל שנות עבודתי פגשתי מאות אלפי נשים  בבתי חולים ובבתים פרטיים. כל האימהות המיניקות בלי יוצאת מן הכלל חוששות מבלבול פטמות ומגזים ולכן כולן שואלות אותי תמיד: 'איזה בקבוק אני יכולה לשלב מבלי לפגוע בהנקה'. כאן אני חייבת להיות כנה ולהודות: עד היום לא היה לי בקבוק להמליץ עליו. עד היום לא היה לי מה להציע להן. לא היה מענה אמיתי לדרישה כל כך נפוצה וסוגיה כל כך רגישה".

 

שרית קיבלה לידיה את זירו זירו סובינקס ובחנה אותו באופן המחמיר ביותר. ומה היא חשבה? שהוא מושלם, לא פחות, כי הוא מעניק מענה מדויק לדרישות האימהות: 0 גזים ו-0 בלבול פטמות.

מה יש בבקבוק החדש זירו זירו שפותר את הסוגיות האלה?


 

"שקית הסיליקון שבתוך הבקבוק פועלת בדומה לצינוריות החלב בשד האם. כאשר התינוק יונק, שקית הסיליקון שנמצאת בתוך הבקבוק מתכווצת ללא וואקום כמו שצינוריות החלב בשד מתכווצות בזמן היניקה ובכך מונעת כניסה של אוויר לתוך הבקבוק. הודות לתהליך זה האוויר אינו מתערבב עם החלב/פורמולה בתוך הבקבוק וגם לא מתאפשרת חזרה של אוויר מבחוץ ובכך אנחנו נמנעות מקוליק (גזים). השקית גם שומרת על המרכיבים התזונתיים של חלב האם או התמ"ל.

 

אם נהפוך את הבקבוק נראה שהוא לא מטפטף והסיבה לכך היא כי הבקבוק מחקה את הפטמה של האמא. הבקבוק בכלל והפטמה בפרט גורמים לכך שהתינוק משתמש באותה טכניקת יניקה בדומה ליניקה משד האמא. צורת הפטמה מתמקדת ב-0 קוליק, כי היא תמיד מלאה והיניקה מהבקבוק אינה מאפשרת כניסת אוויר ולכן מדמה באופן מושלם את היניקה משד האם".

בקבוקי סוביניקס

 

פטמה גאונית – כמעט כמו של אמא

 

"המעלה המרכזית של הבקבוק היא הפטמה – פטמה שהיא אינטראקטיבית עם התינוק", אומרת שרית. "הפטמה בעצם מחקה את ההתנהלות הטבעית של הנקה, היא עובדת עם התינוק, בקצב שבריא לו ונותנת מענה לכל הצרכים הטבעיים שלו. אני אדגים: אם התינוק יונק בלחץ חזק – הפטמה מזרימה את החלב בזרימה חזקה וטובה. כשהתינוק מפסיק לינוק – גם הפטמה מפסיקה להזרים את החלב".

 

שרית מציינת שגם עיצוב הפיטמה מקטין את תופעת הריפלוקס. "המבנה של הפטמה הרחבה דומה למבנה הפטמה הטבעי של האמא והיא מאפשרת יניקה טבעית ללא נגיעה בפלסטיק. לפטמה יש צורה שטוחה על מנת למנוע בלבול פטמות, עם זווית/נטייה תומכת בצוואר התינוק שמאפשרת יניקה/האכלה טבעית. יתרונות נוספים הם האורך – הפטמה מתארכת בפה של התינוק, בדיוק כמו שקורה בהנקה טבעית. המיקום – הפטמה מתיישבת בגג הפה של התינוק.

 

המרקם של הפטמה אף הוא ייחודי. הפטמה העשויה מסיליקון גמיש ורך כמעט כמו העור של פטמת האם ואפילו הצבע מזכיר את צבע הפטמה של האמא. מניסיוני המקצועי, באמת שלא נתקלתי בבקבוק כזה ששעונה על כל הצרכים".

 

בקבוק שלא רק מבטיח – אלא ממש מקיים

 

ומה אומרות האמהות? נתנו את הבקבוק לשלוש אמהות, כולן מיניקות וכולן רצו לשלב בקבוק אך נרתעו בגלל בלבול הפטמות והחשש מגזים. זירו זירו סובינקס גרם להן לנשום לרווחה, הנה מה שהן אומרות:

מור, של הראל:  "חברות שלי הלחיצו אותי שברגע שאשלב בקבוק – ההנקה תיפסק. אבל כשראיתי את הפטמה הייתי בשוק לרגע, היא ממש דומה לפטמת אם! אני ממש מרגישה שהראל לא מבחין בשינוי בין הפטמה שלי לפטמה של הבקבוק. אחרי שהתחלנו להשתמש בבקבוק, הגזים נעלמו לחלוטין. הבקבוק הזה ממש שינה לנו את החיים".

 

ענת, אמא של נווה:  "ניסיתי כמה בקבוקים. נווה לא היה רגוע וכן נכנס אוויר והוא קיבל גזים, זה היה נורא. כשגילינו את זירו זירו – הכל נפתר. נווה אוכל בצורה נינוחה יותר, הבקבוק זורם עם הקצב שלו, בקצב שהוא צריך.

 

הילה, אמא של רוי: "פחדתי שברגע שנעבור לבקבוק הוא לא ירצה לינוק ממני. אבל עם זירו זירו זה לא קרה, גילינו עולם אחר. רוי ממש נהנה מההאכלה! הוא יודע לעשות מרווחים נכונים, בדיוק כמו שהוא יונק ממני. אם התינוק שלכן סרבן כמו שלי, אתן חייבות לנסות את הבקבוק הזה".

 

 

קראתן, התרשמתן ואתן רוצות גם? צודקות! קבלו את כל הפרטים: הבקבוק מוצע בשני גדלים: 180 מ"ל ו-270 מ"ל. ניתן להשיג סט הכולל בקבוק ו-2 פטמות.

כמה עולה הבקבוק? המחיר המומלץ לבקבוק יחיד: 79.9 שקלים; המחיר המומלץ לסט: 129 שקלים. עכשיו במחיר השקה: 99 שקלים בלבד.

 

איפה קונים את בקבוק הפלא? להשיג בלעדית ברשת שילב 

 

רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר סאנסט - BASIC
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר באוהאוס - MODERN
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר בוהו- CLASSIC
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר קראפט - MODERN
רהיטי תינוקות בחדר ילדים הרמוני
חדר הרמוני - MODERN
חדר ילדים רומי - UNIQUE
חדר רומי - MODERN