מוצץ לפגים - כל מה שחשוב לדעת

מתוך כלל הלידות בארץ, כ-10% מהילודים מוגדרים פגים - תינוקות שנולדו טרם זמנם ובמשקל נמוך, וזקוקים לטיפול רפואי מיוחד. 
פגים דורשים התייחסות מיוחדת מבחינת האכלה, טיפול רפואי ושהות, אך גם בתחום המוצצים. השפעותיו הבריאותיות והרגשיות של המוצץ ידועות, ולכן יש לדאוג לפגים למוצץ ייעודי המיוצר במיוחד עבורם לאור הצרכים שלהם. 

מה זה מוצץ לפגים


מוצץ קטן במיוחד של חברת סובינקס הספרדית, המשויך לסדרת פיוז'ן המוצלחת של המותג. 
המוצץ מיוצר בגודל קטן במיוחד המתאים גם לתינוקות שנולדו מוקדם מדי וגם לתינוקות שזה עתה נולדו מכיוון שצורתו מעוצבת כך שאינו אוטם את לסת התינוק ומאפשר מעבר אוויר. 
למוצץ פטמת סיליקון פיזיולוגית בעלת עיצוב סימטרי, כך שהיא רכה ושטוחה ומאפשרת למוצץ להיות ממוקם נכון בפה הקטן של התינוק, כשהוא מפעיל לחץ מינימאלי על החך. 

מדוע חשוב להקפיד על מוצץ המותאם במיוחד לפגים 


המחקרים הרבים שבוצעו בשנים האחרונות בתחום ילודת הפגים, פתחו צוהר להבנת הצרכים האמתיים של הפגים. מכאן נסללה הדרך ליצירת שורה ארוכה של הנחיות מפורטות להורים, לדוגמה האכלה בכל שלוש שעות לאורך כל היממה כדי שיתפתחו וידביקו את הפער שנוצר בעקבות הלידה המוקדמת.
ההנחיה הנוגעת לנושא מוצץ לפגים מדגישה כי מומלץ לקנות מוצץ ייעודי לפגים מפני שהוא עוזר לקטנטנים לפתח את יכולות המציצה שיעזרו להם גם בנושא יניקת מזון, הוא שומר על מבנה החך ומאפשר מעבר אוויר חופשי בעת המציצה. 
המוצץ הקטן מצליח במקרים רבים להרגיע את התינוק ומאפשר לו הירדמות קלה ושינה רצופה בין הארוחות. 
 
מוצץ לפגים ורודמוצץ לפגים סובינקס

מוצץ לפגים, אך לא רק!


חברת סובינקס הספרדית מייצרת מוצצים מסדרת פיוז'ן, המיוצרים בהיצע נרחב של צבעים. כשהתינוק מתחיל לראות הוא נחשף לאיורים מקסימים של דמויות בגדלים שונים המצוירות על גבי המוצצים. 
המוצץ לפגים, אינו מכיל ביספנול A והוא בעל תקן אירופאי ומאושר ע"י מכון התקנים הישראלי.
פטמות הסיליקון בעלות מבנה ישר וסימטרי במוצצים לפגים, מיוצרות גם בסדרה האופנתית הוט קוטור המשלבת את הטרנדים העכשוויים. זוהי סדרת מוצרים אופנתיים בעלי גימורים ייחודיים כמו כרום מוזהב עבור התינוקות כך שגם הם ישולבו בקו האופנתי המעוצב.
הסדרה כוללת בקבוקי פרמיום יפהפיים ונוחים מאד לשימוש בנפח של 270 cc, מוצצי פרמיום במגוון צבעים אופנתיים, רגילים או זוהרים ותופסנים בציפוי כרום מוזהב הן לבנים והן לבנות לאחיזת המוצצים על הבגד.
 רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר סאנסט - BASIC
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר באוהאוס - MODERN
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר בוהו- CLASSIC
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר קראפט - MODERN
רהיטי תינוקות בחדר ילדים הרמוני
חדר הרמוני - MODERN
חדר ילדים רומי - UNIQUE
חדר רומי - MODERN