מיטת תינוק

בחירת מיטה לתינוק חדש המצטרף למשפחה היא ראשונה בחשיבותה. התינוק הרך זקוק למיטה איכותית ובטיחותית המותאמת למבנה גופו הקטנטן. מכיוון שמדובר בתינוק רך יש לשים לב לבטיחות ולאיכות המיטה, הפונקציונליות שלה וכמובן לעיצוב.


איכותה של מיטת תינוק 

מיטת תינוק מעץ בוק בעלת אישור תקן ומזרן איכותי המאושר אף הוא על ידי מכון התקנים יעניקו שינה נוחה נעימה ורציפה, החשובה ביותר להתפתחותו של התינוק. במקביל גם אתם ההורים תוכלו ליהנות מכמה שעות שינה רצופות כדי לצבור כוחות ליום המחרת. 
ההורים בוחרים מתוך ההיצע הגדול של מיטות התינוק את הדגם האהוב עליהם, בגוונים הנכונים עבורם, בצבעים ניטרליים כמו לבן, שמנת, עץ טבעי ועוד. 

מיטה לתינוק היא אחד הפריטים החשובים בחדר התינוקות. אם התאהבתם בדגם מסוים, סביבה מרכיבים את שאר הרהיטים בחדר וכמובן את האביזרים המשלימים את עיצובו, כמו גוף תאורה, שטיח, צבעי הקיר, תמונות ועוד .
מיטת התינוק עשויה מעץ בוק מלא ואיכותי המעניק לה עמידות לאורך זמן. כל המיטות של סגל כוללות מנגנון הגנה במעקה הבטיחותי אשר פותח במיוחד עבור מיטת תינוק. התינוק אינו מסוגל להוריד את המעקה כלפי מטה אך אתם ההורים תוכלו להעלות או להוריד אותו במידת הצורך גם כשהתינוק עליכם, באמצעות יד אחת בלבד. 
 

חשיבות עמידה בדרישות החדשות של תקן מכון התקנים 

כל המיטות של סגל מיוצרות תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, תהליך ייצור מתקדם וביצוע בקרת איכות קפדנית על כל פריט היוצא מקו הייצור ולפני ההפצה לחנויות.

התקן האירופאי המחמיר בנושא יבוא ויצור מיטות תינוק, חל מנובמבר 2017 גם על מיטות תינוק המיובאות לישראל. 
על פי דרישות התקן החדש:
 
חל איסור על מיקום חורים לאורך המעקה וזאת כדי שאצבעותיו של התינוק לא ייתפסו בחורים הקטנים הללו.
 
למעקה הבטיחות יש שתי תחנות עצירה, האחת בחלקו העליון והשנייה בחלקו התחתון.

בתהליך הייצור מותר להשתמש בחומר הגלם MDF , עד עתה חל איסור בשימוש בלוחות אלו כחלק מחומרי הגלם לייצור מיטת תינוק.

מיטה לתינוק ללא סימני נשיכה - חשיבות ה"אנטי בייט" על המעקה 

בשלב האוראלי, התינוקות מכניסים חפצים רבים לפיהם כיוון שהם חווים כאבים בחניכיים בעת בקיעת השיניים. הם נושכים גם את מעקה הבטיחות של המיטה והעקבות לכך נראים לאורכו 
כדי למנוע סימנים אלו, יצרנו פתרון מושלם ה"אנטי בייבי" . על מעקה מיטת התינוק קיים פרופיל ייחודי מחומר פלסטי עבה ועמיד במיוחד . פרופיל זה מגן על המעקה ומונע את האפשרות שהתינוק יוכל לנשוך את המעקה כשתוקפים אותו הכאבים בחניכיים, כדי להקל על הכאבים ועל הרגשת אי הנוחות בפה. 


חדרי תינוקות
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר בוהו- CLASSIC
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר סאנסט - BASIC
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר קראפט - MODERN
רהיטי תינוקות בחדר ילדים נטע
חדר באוהאוס - MODERN
רהיטי תינוקות בחדר ילדים הרמוני
חדר הרמוני - MODERN