באנר סליפי

target="_blanck"

הידעת?

התינוק מתחיל להתיישב בממוצע מגיל 7 חודשים ועד גיל של 11 חודשים. עד אז לא מומלץ להושיב אותו באופן עצמאי

באנר

מיטת תינוק


בחירת מיטה מתאימה עבור תינוק חדש המצטרף למשפחה היא ראשונה בחשיבותה. התינוק הרך זקוק למיטה איכותית ובטיחותית המותאמת למבנה גופו הקטנטן. מכיוון שמדובר בתינוק רך יש לשים לב לבטיחות ולאיכות המיטה, הפונקציונליות שלה וכמובן לעיצוב.

איכותה של מיטת התינוק 

מיטת תינוק מעץ בוק בעלת אישור תקן ומזרן איכותי המאושר אף הוא על ידי מכון התקנים יעניקו שינה נוחה נעימה ורציפה, החשובה ביותר להתפתחותו של התינוק. במקביל גם אתם ההורים תוכלו ליהנות מכמה שעות שינה רצופות כדי לצבור כוחות ליום המחרת. 
ההורים בוחרים מתוך ההיצע הגדול של מיטות התינוק את הדגם האהוב עליהם, בגוונים הנכונים עבורם, בצבעים ניטרליים כמו לבן, שמנת, עץ טבעי ועוד. 

המיטה היא אחד הפריטים החשובים בחדר התינוקות. אם התאהבתם בדגם מסוים, סביבה מרכיבים את שאר הרהיטים בחדר וכמובן את האביזרים המשלימים את עיצובו, כמו גוף תאורה, שטיח, צבעי הקיר, תמונות ועוד .
מיטת התינוק עשויה מעץ בוק מלא ואיכותי המעניק לה עמידות לאורך זמן. כל המיטות של סגל כוללות מנגנון הגנה במעקה הבטיחותי אשר פותח במיוחד עבור מיטת תינוק. התינוק אינו מסוגל להוריד את המעקה כלפי מטה אך אתם ההורים תוכלו להעלות או להוריד אותו במידת הצורך גם כשהתינוק עליכם, באמצעות יד אחת בלבד. 
 

חשיבות עמידה בדרישות החדשות של תקן מכון התקנים 

כל המיטות של סגל מיוצרות תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, תהליך ייצור מתקדם וביצוע בקרת איכות קפדנית על כל פריט היוצא מקו הייצור ולפני ההפצה לחנויות.

התקן האירופאי המחמיר בנושא יבוא ויצור מיטות תינוק, חל מנובמבר 2017 גם על מיטות תינוק המיובאות לישראל. 
על פי דרישות התקן החדש:
 
חל איסור על מיקום חורים לאורך המעקה וזאת כדי שאצבעותיו של התינוק לא ייתפסו בחורים הקטנים הללו.
 
למעקה הבטיחות יש שתי תחנות עצירה, האחת בחלקו העליון והשנייה בחלקו התחתון.

בתהליך הייצור מותר להשתמש בחומר הגלם MDF , עד עתה חל איסור בשימוש בלוחות אלו כחלק מחומרי הגלם לייצור מיטת תינוק.

חשיבות ה"אנטי בייט" כדי למנוע סימני נשיכה על מעקה המיטה 

בשלב האוראלי, התינוקות מכניסים חפצים רבים לפיהם כיוון שהם חווים כאבים בחניכיים בעת בקיעת השיניים. הם נושכים גם את מעקה הבטיחות של המיטה והעקבות לכך נראים לאורכו 
כדי למנוע סימנים אלו, יצרנו פתרון מושלם ה"אנטי בייבי" . על מעקה מיטת התינוק קיים פרופיל ייחודי מחומר פלסטי עבה ועמיד במיוחד . פרופיל זה מגן על המעקה ומונע את האפשרות שהתינוק יוכל לנשוך את המעקה כשתוקפים אותו הכאבים בחניכיים, כדי להקל על הכאבים ועל הרגשת אי הנוחות בפה. 


Trending now
חדר רומי - UNIQUE
חדר קמפינה - CLASSIC
חדר קמפינה - CLASSIC
חדר רוז - UNIQUE
חדר שי - CLASSIC
חדר סתו - CLASSIC