אתם בידיים טובות // שליחות בחינם בהזמנה מעל 250 ש"ח (לא כולל ריהוט)

אין מוצרים בסל הקניות.

מה צריך לקנות לשגרת טיפוח של תינוק

הורות

כשאתם בחנויות דואגים להצטייד במוצרים לשגרת הטיפוח שלכם זיכרו שגם התינוק שלכם הוא כבר בנאדם קטן שצריך לדאוג לו לשגרת טיפוח. יש כמה מוצרים שיסייעו בכך.

מוצצי תינוקות | טיפוח לתינוקות | בקבוקי תינוקות עכשיו למכירה באתר סגל בייבי

מברשת שיער/ מסרק – חשוב לדאוג לסירוקם של תינוקות בעלי פלומה או שיער, כדי שהשיער יישאר רך ועדין ללא קשרים. קיימים בשוק מוצרי סירוק ייעודיים לתינוקות מגיל אפס. בדרך כלל אלו מברשות עדינות בעלות סיבים רכים שכאשר מעבירים אותן על ראשו של התינוק הן לא פוגעות בקרקפת שלו. יש גם מסרקים קטנים ועדינים. יש סטים יפים ואיכותיים לקטנטנים, למשל במבחר צבעי פסטל עם ארנבים, שכמובן עומדים בתקנים.

מספריים/ קוצץ ציפורניים – ציפורניו של התינוק צומחות במהירות ולכן חשוב לקצץ אותן על מנת שלא ישרוט את עצמו. בשוק קיימים קוצצי ציפורניים לתינוקות או מספריים קטנות לגזירת ציפורני תינוקות, בעלות להב קטן במיוחד עם מבנה קמור המותאם באופן מושלם לציפורניו הקטנות של התינוק ואינו מסכן אותו בפציעה. מומלץ לרכוש מספריים איכותיות שעשויות מפלדת אל חלד, שגם כוללות ידיות אחיזה נוחות במיוחד עבור ההורה.

מברשת שיניים – לשיניים מומלץ לדאוג משלב מוקדם מאוד. ברגע שבוקעת השן הראשונה ניתן להשתמש במברשת אצבע, שמניחים על גבי האצבע שלנו ובעדינות מצחצחים את שיניו הקטנות של התינוק שכבר הופיעו על פני השטח. בהמשך יש לרכוש מברשות שיניים מותאמות לפעוטות לפי הגיל המצוין על גבי האריזה. ככל שהגיל צעיר, המברשות הן בעלות סיבים רכים. כשהגיל עולה הסיבים הם צפופים ודומיננטיים יותר.

סט טיפוח – ניתן להשיג בחנויות סטים של טיפוח ראשון לתינוקות שגם עוזרים להיגיינה שלו. סובינקס משווקת ערכת טיפוח ראשונה לתינוק וחמודה במיוחד, המוצעת בכמה צבעי פסטל ואיורים, ארוזה בקופסה קטנה. הערכה כוללת: מספריים עם קצוות מעוגלים לשימוש בטוח, מברשת שיער עם סיבים רכים במיוחד. מסרק עם קצוות מעוגלים, משייף קטן ועדין השומר על ציפורני התינוק, קוצץ ציפורניים נוח מאוד לשימוש, ומברשת אצבע לניקוי קל ויעיל לשיניים הראשונות.  

מד טמפרטורה לאמבטיה – שגרת הטיפוח של התינוק מתחילה באמבטיה, ולכן נוסיף לרשימה מוצר בונוס שקשור אליה. כאקט חיוני של בטיחות חובה לוודא לפני הרחצה שטמפרטורת המים מתאימה. יש לטבול את מד הטמפרטורה שרכשתם ולוודא שהטמפרטורה המופיעה על גבי סרגל המידות בטיחותית. זהו עוד מוצר שיוסיף צבע לאמבטיה, אבל בעיקר ידאג לתינוקכם.