השמיכה המתקפלת שמשדרגת כל יציאה לפיקניק עם תינוק

התפתחות

החלטתם לצאת לפיקניק עם הבייבי הקטן. החלטה טובה ונבונה עבור כל המשפחה – אתם תזכו ליהנות מבילוי בחיק הטבע עם חברים טובים וכמובן לאכול משהו טוב וטעים. התינוק שלכם ייהנה מהיציאה והאוויר שבחוץ, ויכיר את הטבע המפואר שסביבו. חוץ ממנגל ומהמוצרים על האש שכדאי מאוד שתיקחו איתכם, יש עוד מוצר שמומלץ לקחת, ושיהפוך את כל הפיקניק לחוויה.

צעצועים לתינוקות | צעצועי התפתחות לתינוק טף טויס באתר סגל בייבי

טף טויס מציעה שמיכת פיקניק לתינוק נוחה ומתקפלת, במבט ראשון שמיכה רגילה למראה, שמשדרגת פלאים את הפיקניק להורים הצעירים והטריים. שמיכת הפיקניק המתקפלת מתאימה לתינוקות מגיל אפס, היא מרופדת ונעימה לתינוק למגע, ובנוסף מעטרים אותה איורים צבעוניים שובי עין כמו קשת בענן, אבטיח, אננס, שינעימו לבייבי את השהות עליה.

שמיכת הפיקניק המתקפלת היא גדולה במיוחד (1.40X1.15 מטר), כך שגם ההורים, הילדים והחברים יכולים ליהנות ולשבת עליה לצד התינוק. וכשמכירים את השמיכה הנוחה כל כך, מבינים שלפעמים התינוק הוא רק תירוץ… ושהיא אידיאלית לכל יציאה לשטח, אפילו בלעדיו.

השמיכה המיוחדת מתקפלת בקלות לתיק יפהפה, קל לנשיאה עם ידית נוחה, שתוכלו להסתובב איתו בכיף גם אם החניה רחוקה. את הפיקניק שלכם אתם יכולים לקבוע במעמקי היער, על החול בחוף הים, לצד הנחל או בדשא בפארק. אין כלל בעיה. השמיכה המיוחדת כוללת תחתית העשויה ממשטח דוחה מים, כך שהיא מתאימה לכל תנאי השטח. 

התמקמתם? מיד עם הגעתכם אתם מוזמנים לפרוש את השמיכה ש”מתלבשת” בקלות על השטח, ולשבת על הבד הנעים שלה לצד התינוק, שישמח לראות שכולם רוצים להשתתף איתו בשמיכה.

השמיכה הרכה נוחה מאוד לתינוק, כאמור, והוא יכול לשחק עליה באופן חופשי משחקים עצמאיים – עם קוביית התפתחות רכה או בובת החיה האהובה. מבנה השמיכה מעודד פעילות משותפת של מבוגר-ילד, פיזית או רגועה. כשאתם לצידו תוכלו לשחק איתו בצעצועים לתינוק. אפשרות נוספת היא ספורט משותף. למשל: שכבו על הגב כשהירכיים מאונכות לקרקע, הניפו את התינוק והניו אותו לרבוץ על גבי השוקיים המקבילות אליה. אם תרצו פעילות רגועה, השכיבו את התינוק על גבו בשמיכה, ותוך קשר עין עשו לו מסג’ עדין ומהנה. מובטחת הנאה לשני הצדדים. כשהפיקניק מגיע לקיצו, אנו מאמינים שיהיה לכם קשה לקום, אבל חייבים לחזור הביתה. לאחר שקמתם תיווכחו לראות כמה קל לקפל את השמיכה ולהפכה לתיק בחזרה. אם נשארו כתמי פירות או אוכל על גביה ניתן לרחוץ אותה בשטח, או לכבסה בבית, ולהתחיל לחשוב על הפיקניק הבא, עם אותה שמיכה.

 

Open chat
למעבר לשירות הלקוחות >