אתם בידיים טובות // שליחות בחינם בהזמנה מעל 250 ש"ח (לא כולל ריהוט)

אין מוצרים בסל הקניות.

הדברים שצריך לדעת לפני שקונים עגלה לתינוק

התפתחות

בחירת העגלה המתאימה למשפחתכם תלויה בגורמים שונים. עגלה שמתאימה למשפחה אחת יכולה שלא להתאים למשפחה אחרת מסיבות שונות ומגוונות כמו עלות, אורח חיים, וגודלה של המשפחה. יש לקחת בחשבון גורמים רבים לפני שמחליטים מהי העגלה שתתאים לכם. נתמקד בכמה עיקריים:

תקציב – ישנם טווחי מחירים שונים לעגלות לתינוקות. המחשבה הרווחת כי רק עם תקציב גבוה יש אפשרות לרכישת עגלות מתקדמות – עם ידיות ומתלים טובים יותר, בדים יוקרתיים, ומושבים מודולריים להושבת התינוק עם הפנים קדימה או אחורה, שגם מספקים פתרונות ליותר מעולל אחד. בדקו בחנויות, ייתכן ותמצאו עגלות שמספקות את כל הפתרונות שאתם צריכים שמסתכמים בעגלה אחת במחירים שמשתלמים ביחס למה שמקבלים.

סגנון חיים – מהגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​ההחלטה על עגלה. האם אתם משפחה עירונית שתשתמש בכל יום בעגלה, או משפחה פרברית שתזדקק לה לטיולים קצרים וסמליים מחוץ לבית? היכן אתם מתכננים לאחסן את העגלה וכמה מקום מוקצה לכם לשם כך? האם יהיה שימוש רב במדרגות עם העגלה, ונסיעות בתחבורה ציבורית? האם אתם מתכננים להשתמש בעגלה אחת לכל צרכיכם או לקנות עגלה לכל מטרה ואז להוסיף על טיולון בזמן שהילד גדל? דעו שיש עגלות קלות ונוחות לאחסון ולקיפול, עם גלגלים חדשניים 360 מעלות שמתאימים לטיולים בקלילות על כל סוגי המשטחים כולל המאתגרים כמו מדרגות, חול ואבנים.

מספר ילדים – במידה ויש יותר מתינוק אחד, או תכנון קרוב של הרחבת המשפחה, ישנן עגלות תינוק שיכולות להפוך לעגלות שנושאות שניים ואף שלושה ילדים, בשני מושבים ועגלה. לעיתים השקעה בעגלה אחת שמספקת את כל הצרכים היא משתלמת לעומת רכישה של כמה עגלות.

אז רגע לפני רכישת העגלה שתלווה אתכם בשנים הבאות – קחו זמן לעצמכם, ענו על השאלות, וחפשו את העגלה המדויקת שתתאים למה שאתם צריכים. יש סוגי עגלות רבות בשוק, ואנו בטוחים שתמצאו את זו שעונה על כל הצרכים.

 

כתבות נוספות בנושא: