אתם בידיים טובות - האתר בהרצה

אין מוצרים בסל הקניות.

הורים משתפים – כך בחרנו את חדר התינוק שלנו

ריהוט,שינה ועיצוב

בין אם אתם הורים ממש טריים, או הורים וותיקים, תמיד מעניין ללמוד מניסיונם של הורים אחרים. ריכזנו סיפורים והמלצות של הורים לתינוקות בני שנה המשתפים את חווית עיצוב חדר התינוק שלהם. שנה אחרי, הם מסתכלים על הסיטואציה של בחירת החדר מעמדה מנוסה יותר וחכמה, שיכולה לספק נקודה למחשבה לכל הורה. אז קדימה, לשיתופים.

הורים ממליצים על חדרי תינוקות של סגל בייבי | מיטות ושידות החתלה מעוצבים לתינוקות

רואי וסיגל, הורים ליהלי המתוק בן 9 חודשים, הם תל אביבים המתגוררים בדירה שכורה קטנה יחסית, ולכן ליהלי אין כרגע חדר משלו. עם זאת הם לא וויתרו, ויצרו עבורו פינה מקסימה, עם חצי קיר אותו צבעו בצבע שקט במיוחד. הם מיקמו בחלל מיטת תינוק ושידה קטנה כמו שידת תלם (שידת 100 ס"מ של סגל בייבי), אשר העניקו מראה קלאסי שקושט בתמונות ומדבקות שהפכו את החלל לפינה אינטימית ונעימה במיוחד.

דני ואבנר, הורים ליונתן בן השנה וחודש המתגוררים במושב בשרון הכינו בהתרגשות גדולה את החדר הרבה לפני שיונתן הגיע הביתה. הם מתארים כי "היו ימים שכל מה שעשינו היה למדוד ולמדוד את החדר. מה גודל הרהיטים. כמה ספייס הם יתפסו. ועוד ועוד …". אבל בסוף, הם בחרו שידה גדולה במיוחד (שידת שובל של סגל בייבי) ושילבו אותה עם מיטה שהופכת למיטת מעבר. הם מתארים את עצמם ואת חייהם כדרמטיים ולכן שילבו צבעים חזקים ועזים כמו שחור ואפור כהה באקססוריז ששולבו בחדר. הם ממליצים לסדר ולהכין את הכול מראש "כי מהרגע שיונתן הגיע הביתה אנחנו בקושי ישנו. בעיקר עסקנו בלנסות להתרגל לחיים החדשים וכמובן המקסימים שלנו".

זוג נוסף הם נויה וטל, הורים לאביב בת 10 חודשים מעפולה, שלהם השקפת עולם שונה לגמרי. בחודשים הראשונים נויה הייתה איתם בחדר ולכן את החדר עבורה התחילו להכין ולעצב רק אחרי שהיא הגיחה אל אוויר העולם. הם חלמו יחד על חדר בסגנון מודרני מינימליסטי. בעיצוב הבית הם השתמשו בחומרים כמו ברזל בשילוב עם עץ וצבעוניות מונוכרומטית, כך שהעץ נתן את טון החמימות. הם רצו לשמור על הקו העיצובי גם בחדר התינוקת, ולכן בחרו שידה אפורה קלאסית שתוכל להשתלב עם המוטיבים של הבית. הם הבינו כי כאשר בוחרים מיטה הכי חשוב לוודא כי היא עם אישור תקן של מכון התקנים, ולכן בחרו את מיטת גאיה של סגל בייבי, בעלת אישור תקן וגם בקרה משולשת מחמירה.

רגע לפני שגם אתם מתחילים לבחור רהיטים לבייבי שלכם וחולמים על איך יראה החדר, תבדקו מהם הצרכים שלכם בהתאם לנתוני הבית, טעמכם וגורמים נוספים. והכי חשוב שהכול ייעשה עם שמחה בלב וחיוך ענק על הפנים.