אתם בידיים טובות // שליחות בחינם בהזמנה מעל 200 ש"ח (לא כולל ריהוט)

כרית הנקה: המתנה המושלמת לאמא לפני הלידה

הנקה והאכלה

המתנה המושלמת ללידה היא כל מה שנוכל להעניק לאמא, על מנת לסייע לה בגידול התינוק, וקצת להעניק לה שקט ושלווה. בחייה החדשים של האמא הטרייה היא מתמודדת עם הנקה מאתגרת ומתישה, שעות שינה מועטות וגוף עייף. מתנה מדויקת לסיטואציה המתוארת היא כרית הנקה. אתם שואלים למה? כי עם כרית הנקה טובה היא מצליחה להאכיל בנוחות את תינוקה הקטן, ובאותה הזדמנות מניחה את הגוף ברוגע וזוכה לפינוק מושלם.

מוצץ לתינוק | מוצצים לתינוקות למכירה באתר סגל בייבי

לרוב, כרית הנקה הוא מוצר שאת לא חושבת לפרגן לעצמך, ולכן כאשר שואלים אותך או אולי אפילו העניקו לך בהפתעה  כרית הנקה במתנה, זה יכול לעשות עבורך את כל ההבדל והנוחות בחיים שאחרי. כרית ההנקה, כמו שמה, פותחה על מנת לאפשר הנקה והאכלה נוחה של התינוק ללא מאמץ. כרית הנקה טובה היא רכה ונעימה ומותאמת לצורת הגוף, וממלאת עוד תפקיד חשוב אחרי הלידה ועוד בתקופת ההיריון, כשהיא מקלה על האם במציאת תנוחות שינה נוחות.

חברת כריתָי הוותיקה משווקת כריות הנקה רכות ונעימות מבד סטרץ'. הן מוצעות  בשני גדלים ומספקות תמיכה מושלמת לאם בעת ההאכלה מבקבוק או ההנקה. הכרית הופכת לשימושית מיד אחרי הלידה, כשהתינוק עוד לומד את ההנקה או האכילה. בעת הזאת, האם נשענת על הכרית ונעזרת בה בתנוחה מושלמת שבה היד הנגדית לשד תומכת בעורף התינוק כשהיא מונחת בנעימות על הכרית וכך האם נהנית מתמיכה מלאה ממנה, והתינוק מאכילה נינוחה. כשההנקה מתבססת אפשר להשתמש ביד שלצד השד. היא נעה קדימה, נשענת על הכרית, ומעליה נתמך ראש התינוק כאשר לך יש תמיכה מלאה מהכרית הנעימה. כרית ההנקה מאפשרת עוד מגוון תנוחות הנקה, ואפילו הנקת תאומים בקלות יותר מכל שיטה.

הכרית של כריתָי מאפשרת גם הנקה מושלמת בשכיבה. ראשך מוגבה עליה, ולצידה התינוק נמצא בקשר עין וזוכה לפינוק מושלם. הכרית יכולה לשמש תינוקות, וטובה במיוחד לכאלה שמרבים לפלוט – מניחים את התינוק עליה בתנוחה נוחה ובטוחה עם השגחה, התנוחה המוגבהת שבה הקיבה נמוכה מהפה מסייעת לאוכל לא לעלות מהקיבה, וכך מצמצמת את הפליטה. אותה כרית גם יכולה לשמש אותו בתרגולי שכיבה על הבטן כאשר הוא גדל מעט.

נו, השתכנעת? כרית ההנקה שתרכשי לעצמך או שתקבלי כמתנה….. נוחה לתחזוקה – את הכיסוי החיצוני ניתן להסיר ולכבס בקלות ב-30 מעלות. והחלק הכי כיפי בקנייה הוא לבחור דוגמה או צבע. כריות ההנקה הגדולות של כריתָי מוצעות במגוון צבעים שיכולים להתאים לך. כרית ההנקה הקטנה מוצעת בהדפסים יפהפיים ומרעננים גם כן.

 

כתבות נוספות בנושא: