אתם בידיים טובות - האתר בהרצה

אין מוצרים בסל הקניות.

משתמשים בכריות הנקה לפני ההנקה (ולידה)

הנקה והאכלה

לכאורה יש לנו כאן סתירה. מוצר שנקרא כרית הנקה, אבל מתאים לשימוש עוד הרבה לפני שהתינוק מגיח לאוויר העולם ונהנה מהתפריט של חלב האם שיעמוד לרשותו. כרית ההנקה שמלווה אותנו כמה עשורים למעשה פותחה ויוצרה על מנת לסייע לאם ולהקל על התינוק בעת ההנקה, אבל קרה איתה דבר בלתי צפוי. כמוצר שפותח בהתאמה אנטומית מושלמת ומפנקת לאם ולתינוק אחרי לידה, התברר שהוא יכול לסייע גם במהלך תהליך ההיריון שם נוכחותו נחוצה לא פחות, ואפילו מאוד.

מוצת לתינוק | מוצצים לתינוקות למכירה באתר סגל בייבי

במהלך ההיריון גוף האישה מתחיל בתהליך שינוי אדיר. כבר בחודשים הראשונים את לא תמיד מוצאת מנוחה ותנוחה שנוחה לך, דבר שניכר גם בפעולות בסיסיות כמו עמידה וישיבה, אך בעיקר בזמן השינה. ככל שמתקדמים חודשי ההריון אי הנוחות אף הופכת מורגשת יותר, מכיוון שהבטן הולכת וגדלה וכך גם כובד המשקל שמושך את הגוף קדימה ויוצר מאמץ ניכר לשרירי הגב והאגן. כתוצאה מכך עלולים להתפתח כאבי גב וצוואר עימם תגיע גם תחושה לא נעימה.

כרית הנקה טובה מעוצבת כך שתתמוך כבר במהלך ההיריון ותקל על מציאת תנוחות נוחות לשינה ומנוחה. בהמשך, לאחר הלידה תאפשר הנקה והאכלה נוחה ללא מאמץ מיותר. הכריות של מותג כריות ההנקה כריתָי עטופות בבד סטרץ' (כותנה ו-10 אחוז לייקרה) שנמתח ויוצר התאמה מושלמת לגוף. מילוי הכרית בגרעיני קלקר רכים הופך אותה לכרית נוחה ונעימה, שמקבלת את צורת הגוף, ובכך מספקת תמיכה מפנקת כבר בשלבי ההיריון הראשונים, ומסייעת לשקוע בשינה עמוקה ולהקל על כאבי הגב המציקים בכל הימשכו.

כרית ההנקה הגדולה של כריתָי מאפשרת ליהנות משינה איכותית. יש מספר תנוחות מצוינות למנוחה בעזרתה, שמספקות רוגע ופינוק לכל אדם, ובטח לאישה הרה: תנוחת כפית – שכיבה על הצד בתנוחת עובר תוך הנחת כריתָי בין הרגליים; חצי כפית – שכיבה על הצד כשהרגל התחתונה ישרה והרגל העליונה מעל כריתָי; בישיבה – ניתן להישען על כרית ההנקה הגדולה כך שתרפד את הגב התחתון, תתמוך ותקל; למי שאוהבת ורוצה, הכרית אף מסייעת עם אחד האתגרים הקשים בהריון – מנוחה על הבטן. כיצד קורה הקסם? מניחים את הכרית על גבי המזרן בצורת האות U תוך שהבטן מונחת במרכז האות והראש נשען על הכרית ועל כרית נוספת שמסייעת להגבהת הראש.

אם אתם מצליחים לדמיין, ניתן להבין כמה נוח להיעזר בכרית גדולה ורכה, זה ממש כמו לישון על ענן. כמה חודשים לפני שאת מביאה תינוק לעולם, את הכי ראויה לכזאת הרגשה…..לילה טוב ומנוחה רגועה.